So - Paylaşımla Gelen Dostluk
Geri git   So - Paylaşımla Gelen Dostluk > > >
Yeni Konu aç  Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 10-05-2009, 10:25   #1
protester
Standart Büyülü Silah Sura RESIMLI TAM KLAVUZ [ DIALGA & HATED ]

Sura ( Büyülü Silah)


İlk olarak sizlere büyülü silah suradan biraz bahsetmek istiyorum.Büyülü silah, sura karakterinin fiziksel gucu ve büyü gücünü birlikte kullanarak yetistirilmiştir.Kılıç darbeleri suramız gerekli seviyeye ulastığında oldukca guclu olacak özel yetenkleri ilede bu gucüne güç katacaktır.Şimdi büyülü silah suramızın özel yeteneklerinden kısaca bahsedelim.


1-Ejderha DönüşüYetenek suramızın 360 derece dönerek etrafında olusturduğu bir hasar çemberi (hortum) sayesinde anlık olarak bu alanda kimler varsa onları hem kendinden uzaklastirir hemde azımsanamayacak kadar hasar vererek rakibin canını alir.Verdiği hasarın güzelliğinin yanı sıra skill süresinin 15 sn gibi uzun bir süre olması skill'in kötü bir yönüdür.Yukarıdaki SS 75 level bir sura için 6.Seviyedeki bir ejderha dönüsünün itemsiz hasar gucunu göstermektedir.


2-Parmak Darbesi

Bu yetenek büyülü silah suranın en etkili ve en çabuk dolan yeteneğidir.Dolum süresi 10 sn gibi kısa bir süre ve verdiği hasar oldukca fazladır.Yarım daire olarak etrafındaki veya karsısındaki dusmanı etkiler ve onun yere dusmesini saglar.Yukarıdaki ss grand master bir parmak darbesinin itemsiz verdiği hasarı göstermektedir.


3-Büyü Çözme

Bu skill büyülü silah suranın en can alıcı skillidir.Büyü çözme özelliği yanında verdiği hasarda kuçümsenemez.Nedir bu büyü çözme özelliği ? Evet skilimizin etkilediği düşmanlarımızın pasif olan skillerini acıksa kapatmaya acık değilse belirli bir süre açtirmamaya yarar.Nedir bu pasif skiller?1-Hava kılıcı,G. Beden,K Koruma,Kamuflaj,Şaman Bufları,B.Keskinlik,B.Zirh,Dehset gibi skiller.Ates Hayaleti bu gruba dahil değildir.


4-Büyülü Keskinlik

Skill kılıç darbelerimizin ve skilllerimizin(yetenek) gücünü artırır.Aynı zamanda skill acıkken kılıç darbeleriyle verdiğimiz hasarın % X kadar kısmını hemen hp mize ekler.Örn. Yukarıdaki ss ye bakarsak bir düsmana kılıcımızla 100 vurduğumuzda bunun 8 i hp mize eklenir.Sadece kılıç darbeleri için geçerlidir skillerle verdiğimiz hasarın %X kısmını hp mize eklemez.Yukarıdaki ss de grand master skillin itemsiz verdiği saldırı hasarı gösterilmiştir.


5-Büyülü Zırh

Büyülü zirh yansıtma ve defans özelliği olan bir skilldir.Oldukca güzel defans ve yansıtma verir defans özelliği gelen hasarı azaltırken yansıtma özelliğide hasarın % X kadarını rakibe yansitacaktır.Örneğin size 100 vuracak olan bir karakter %20 yansitma varken 20 sini kendine vurur size gelecek hasarda defans olmasaydı 100 olacaktı fakat zirhin verdiği defansdan dolayı 100 yerine daha az vuracaktir.Yukarıdaki ss de m9 değerinde 75 level suranin itemsiz zirh skillinin özelliklerini görüyoruz.


6-Dehset

Dehset skilli cok karışık bir skilldir fakat basit olarak bahsedecek olursak size gelen hasarın % X kadarını azaltacaktır.Ayrıca rakibin sizi iskalama değişimi artıracak ve o ataktan zarar almama sansını sağlayacaktır.Ayrıca çirkin şeytanlar, maymunlar, 1. ormandaki agresif slotlar gibi yaratıklar sizi göremeyecek ve dehsetiniz acıkken size otomatik olarak saldırmayacaklar ancak siz onlara saldırdığınızda size saldıracaklardır.Skill oynadığımız serverda eksik pachlardan dolayı bazı özelliklerini henüz almamıştır.Skill tam verimi grand master ve ileriki seviyelerinde daha çok göstermektedir.


DEVAMI...(Lütfen Düzenlemeler bitene kadar yorum yapmayınız)

Şimdi gelelim statlarımızı nasıl dağıtacağımız konusuna.

İlk olarak 3 int 1 Vit şeklinde int 90 olana kadar veriyoruz.Daha sonra int 90 olduğunda Vit'i 50 ye getiriyoruz.Burada bir parantez açmak gerekiyor eğer üzerinizde yeterli hp bonusu yoksa ( bilezik + kupe ve diğer bonuslar toplamı 2 k ve üzeri) Vitimizi 75 e getirmek bizim için uygun olacaktır.44 levele ulaştığımızda 90 int ve 50 Vit e ulasmış olacağız bundan sonra 3 dex 1 str şeklinde gidiyoruz.Amacımız Vitden verdiğimiz ödünü kendimiz için avantaja cevirip vit den dolayı alacağımız hasarı almamak + olarak ceviklik ve saldırı gucu kazanmaktır.Eğer 3 str 1 vit şeklinde giderseniz vit den verdiğimiz ödün sizin için kabusa dönüşebilir.Daha sonra deximizi 55 e getirene kadar bu şekilde devam ediyoruz dex 55 e geldiğinde str mizi fullemek üzere str veriyoruz artık str mizi fulledikten sonra deximizi fulluyoruz ve son olarak 50 90 90 90 stat dağılımına ulasıyoruz.

Evet şimdide skillerimizi nasıl yapacağımız konusuna geldik.

İlk olarak butun skillerimizi destekleyici ve bizim can kurtarıcımız olmazsa olmazlarımızdan buyulu keskinliği master yapma yoluna gidiyoruz ve bunu master yapıyoruz. .Daha sonra parmak darbesini daha sonra ise buyulu zirhimizi master yapma yoluna gitmeliyiz çünkü cabuk kasılmamız rahat slot kesmemiz gerekiyor.Daha sonra eğer vs lerimi 5. mastera saklarım diyorsanız Ejderha dönüsünü yok ben 5 master açamam diyorsanız Büyü çözmeyi master yapmalısınız.Son olarak master yapmayacağınız skill de dehset olacaktır(Dehset skill i eksik ve tr de yeterliliğini gösterememektedir.).Skillerinizi kesinlikle 17 de master açmalı ve her bir skill puanının bizim için cok önemli olduğunu hiç unutmamalısınız.

Not : İnt artışı dehset skill inin özelliklerini artirmamaktadir.(Master seviyesinde).Diğer skiller int artısı ile güc kazanır.
Bir kullanıcı Sormuş

Itemler? Bonuslar?

Cevap : Bu Linki Görüntüleyebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor


gambler001 Sormuş

Dehşet için devamlı olarak hata diye söz ediyorsunuz. Hesaplarınız iki skill için de hep saldırı hasarının ilk hali üzerinden yapılmış. Bu skilli yapanlar herhalde önce skillerden birinin saldırı hasarını azaltmasını, sonra diğer skillin kalan saldırı hasarı üzerinden işlem yapmasını istemişlerdir diye düşünüyorum. Bu iki skilli gerçekten maynı anda master yapıp kullanan var mı? Varsa görüşlerini paylaşabilir mi?

Cevap : Bu Linki Görüntüleyebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor

Bir kullanıcı Sormuş

Dex savuşturma verir savunma vermez Yani kısaca miss diyebiliriz ki ninjalarla yaptığım vslerde ben onlara miss vurduğumu göremedim nedense

Cevap :Bu Linki Görüntüleyebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor

gambler001 Sormuş

dehset skili tr serverinde eksik diyosunuz ve grand olmadan etkisini göremeyiz diyosunuz peki grand da olsa bu eksiklik devam ediyormu yoksa grand olunca bütün etkileri açiliyormu simdiden tesekkürler

Cevap :Bu Linki Görüntüleyebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor

FerKa Sormuş

Kafama Takılan Tek Şey Büyülü Silah Dolusu Nasıl Olmalıdır ?

Cevap :Bu Linki Görüntüleyebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor

Bu Linki Görüntüleyebilmeniz İçin Üye Olmanız GerekiyorSormuş

Dialga ve Hated

Yeni patch ile buz zindanın bekçisi görünmeye başlamış. Buz zindanı da diğer ülke serverlarından duyduğumuz kadarı ile agresif slotlardan oluşuyor.
Ve bizim dehşet skillimiz sayes,inde herhalde diğer karakterlere göre biraz daha rahat edebiliriz gibime geliyor.

Bu durumda skill sıralamasında dehsetin yerini değiştirmeye gerek var mı sizce?


Bu Linki Görüntüleyebilmeniz İçin Üye Olmanız GerekiyorSormuş

acaba 6 sikinin 6 sıda master nasıl MASTER OLUR basit bir matematik hesabına göre 17*6= 102 ama oyunda enyüksek lwl 99 nasıl olcak bu iş

Cevap :Bu Linki Görüntüleyebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor

Bu Linki Görüntüleyebilmeniz İçin Üye Olmanız GerekiyorYazmış

büyülü silah sura iyi güzelde skilleri çok az vuruyor forumda birisinin ejderha dönüşü grandı 2k vuruyordu yüksek lwl savaşçılar elbet birgün grand açacak o zaman 8-10k damage yiyince büyülü sialh suralar nasıl ayakta kalacak

Cevap : Bu Linki Görüntüleyebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor

berbarus96 Sormuş

Harika bir kılavuz olmuş büyülü silah olmayı düşünüyordum şimdi %90 eminim. Tek tereddütüm Büyülü keskinlik yeteneğindeki hata. Yazdığından daha az veriyor diyorlar. Peki bu fark çok mu büyük? Örneğin %100 saldırı değeri veriyor gösteriyorken aslında %kaç saldırı değeri veriyor acaba? Dialga cevap bekliyorum

Cevap : Bu Linki Görüntüleyebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor

Bu Linki Görüntüleyebilmeniz İçin Üye Olmanız GerekiyorSormuş

sa klavuz çok güzel olmuş teşşkürler.benidme bir sorum var büyülü kilic sura vslerde karabüyü suralara karsi nasil

Cevap : Bu Linki Görüntüleyebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor
HERKSE IYI OYUNLAR DILIYEREK KLAVUZUMUZU BURDA NOKTALIYORUM.SORU ve GÖRÜŞLERİNİZİ BU BASLIK ALTINDA BELIRTEBILIRSINIZ.
protester isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2009, 11:59   #2
NeCro61
Standart Cvp: Büyülü Silah Sura RESIMLI TAM KLAVUZ [ DIALGA & HATED ]

Dialga ben senn gibimi olsam yoksa MoRpHiNe gibi olsam ne dersin
NeCro61 isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-05-2009, 22:16   #3
VixiS
Standart Cvp: Büyülü Silah Sura RESIMLI TAM KLAVUZ [ DIALGA & HATED ]

konuyu açan arkadas Dialga veya Hated degildir sadece alıntı yaparak bizimle paylasmıs
__________________
Romeo Verona'ya Gelince Ver Ona

»¦« ***946;***949;***942;***943;***1084; ***1086;***321;***955;***1080; ***946;***945;***1080;***945; ***1179;***945;***321;ı***1071; , ***290;***1108;***1071;***943;***1091;***949; ***954;***945;***321;***945;***1080; ***1199;***1086;***321; ***945;***321;***953;***1071;.. »¦«

||Mézâr|| øLâcak ßana ßu Dört Duwar,||YøkLuğun|| Kadar Gér¢ék ßu ||éCéL|| , YøkLuğun kadar Gér¢ék i¢imdé ||aCı|| , azâr azâr ||öLüyørum|| . ßiLmiyørSun ..|
VixiS isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-05-2009, 11:31   #4
uquryilmaz
Standart Cvp: Büyülü Silah Sura RESIMLI TAM KLAVUZ [ DIALGA & HATED ]

qüzelmiş
uquryilmaz isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-08-2009, 11:25   #5
kalmazkral
Standart Cvp: Büyülü Silah Sura RESIMLI TAM KLAVUZ [ DIALGA & HATED ]

bu sekilde masterlar kara büyüde olsa daha fazla vuvrr adam 39 lvl büyül silah parmak darbesi grand master bn 36 lvl ates hayaleti master adamı yatırıom her girdiğinde bni çağırıo gidiom ws atak dio ok diom adamı yatırıomm
kalmazkral isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-08-2009, 12:42   #6
diya
Post Cvp: Büyülü Silah Sura RESIMLI TAM KLAVUZ [ DIALGA & HATED ]

vay vay güzel
diya isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-08-2009, 14:35   #7
GnyZ
Standart Cvp: Büyülü Silah Sura RESIMLI TAM KLAVUZ [ DIALGA & HATED ]

saol suranin skilleri cok super
GnyZ isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Sizin Yeni Konu Acma Yetkiniz var yok
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Büyülü Silahın Gücü 75 , 72 , ve 71 lvl savaşcıya karşı 75 lvl büyülü silah VixiS M2 Resim ve Videoları 5 07-05-2011 15:39
Satış : 86lvl buyulu silah sura full itemli satilir. Metin2.Us serveri metin2US M2 Pazar Alanı 14 13-10-2009 22:55
Büyülü Silah Sura(Tam Klavuz) darkufuk Yardım ve İpuçları 16 04-09-2009 11:37
KaRa BüYü Mü BüYüLü SiLaH Mı? ReFLeX. Metin2 Genel 14 20-04-2009 20:12
TRAMOLADA 59 LVL BUYULU SILAH SURA SATILR (takas olur) tgcash21 M2 Pazar Alanı 0 22-08-2008 09:11


Şu Anki Saat: 00:03


Powered by vBulletin ® Version 3.8.9 Beta 3
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimisation provided by DragonByte SEO v1.3.9 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2015 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.
www.so.gen.tr © 2009 - 2013