Açık Kök Badem Fidanı

Açık Kök Badem Fidanı

Badem ve ceviz fidanı satışının yanında farklı meyvelerden de fidanlar sattığımız internet sitemizde, müşterilerimizin talep ettiği ve edebileceği tüm fidan çeşitlerini satmaya özen gösteriyoruz. Dileyen müşterilerimizin internet bankacılığı kullanarak siparişlerini bizlere iletmesini, dileyen müşterilerimizin da Whatsapp üzerinden destek hattımız aracılığıyla bizlerle iletişim kurmasını sağlıyoruz. Fidanlık.COM.TR Sizler için Meyve Fidanı Anaçları konusunda organik Fidanlar ve Açık Kök Fidanlar sunmaktadır. Siparişlerinizi hızlı kargoyla göndererek fidanların zarar görmeden sizlere ulaşmasına vesile oluyoruz. Ürünlerimizi sertifikalı olarak üretmekteyiz, böylelikle bakım koşulları sağlandıkça meyve vermeye devam edeceklerdir.

Badem Çeşitleri

Yedi farklı badem fidanı ürünü satışı yaptığımız sitemizde, halk arasında çağla olarak bilinen Carraro’dan Ferraduel’e kadar ürün çeşitliliğimiz vardır. Ferragnes, laurenne, Texas gibi isimlere sahip özel ceviz fidanlarımıza ulaşmak isterseniz, internet sitemizden bizleri ziyaret edebilirsiniz. Ürünlerimizi herkesin satın alabilmesi için uygun fiyat politikamızla satmaktayız. Kaliteli şekilde ürün veren bu fidanlarımızı yüksek fiyatlar yerine, her cebe uygun olacak şekilde sunmaktayız. Badem fidanlarımızın yanı sıra, kendi bahçenizde üretmek ve meyvelerini yemek istediğiniz narenciye, elma, erik gibi meyvelerin de fidanlarını sitemizden satmaktayız.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

  1. Açık Kök Badem Fidanı için yorumda bulun

    Açık Kök Badem Fidanı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Açık Kök Badem Fidanı için ilk yorumu yapabilirsin.