Açık Kök Fidanlar

Açık Kök Fidanlar İle ilgili ihtiyaç ve desteklere ihtiyacınız varsa bu alanda sizin için en etkili destekleri sunmak istemekteyiz. Kusursuz ürünler taze ve kaliteli anaçları fidanlik.com.tr sizlere ulaştıracaktır. Personellerin tamamı ürünler sorunsuz sizlere ulaştırır.

Açık Kök Fidanlar Ekonomik Fiyatlar

Sertifikalı Klasik anaç meyve ağaçları, devlet tarafından denetlenen ve vahşi kazaların (aşılanmış bitki) aşılanmış fidan olmadığı varsayılmaktadır.Türkiye’de gerçek anlamda e-fidancom’da fidan satın almak için en büyük meyve fidanlarını bulacaksınız. İnternet sizin için bir zevk haline geliyor. Sadece 7/24 fide satışı değil, bahçenizdeki problemlerinizi de desteklemeyin, sorularınıza en hızlı şekilde cevap veriyoruz. Meyvelerin yaşlanma fidanları, dikim mesafeleri, özellikleri, kargo gönderileri, sulama gibi birçok konuda bilgi almak için ürün inceleme düğmesine tıklayabilirsiniz.

NASIL DİKİŞ YAPMALI?

* Budama fidanları ekime hazırdır.
* Organik gübre ve toprak karışımından hendek dibine küçük bir kubbe yapılır ve fidenin kökü bu kubbe üzerine yerleştirilir.
* Dikim derinliği, aşılama noktası toprak yüzeyinden 5-10 cm yukarıda olacak şekilde ayarlanır.
* Fidelerin greft yönü hakim rüzgar yönüne uygun, el ile dik tutulur, kökleri toprakla kaplanır ve çukur doldurulur.
* Çukur yarısı dolu ve dolu olduğunda, toprak tamamen bastırılır. Açık Kök Fidanlar Bölgede kuvvetli bir rüzgar varsa, fideler fidelerin dibine dikilir ve fideler buraya 8 şeklinde plastik dal bağlama ipi ile bağlanır.
* Kök bölgesindeki boşlukları kapatmak ve fidelerin toprakla iyice kaynaşmasını sağlamak için bol miktarda yaşam suyu verilir.
Yaşam suyundan sonra çökme ve kenar çatlaması için hafif bir topraklama uygulanır.
* Bazı zararlı faktörlere karşı korunmak için fidan kökleri; Ekimden önce, koruyucu çözeltilere batırmak faydalıdır (örneğin NOGAL).

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

  1. Açık Kök Fidanlar Açık Kök Fidanlar için yorumda bulun

    Açık Kök Fidanlar için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Açık Kök Fidanlar için ilk yorumu yapabilirsin.