Lens Fiyatları

Lensoptikal Farkıyla Renkli Lensler Lensoptikal optik firması bünyesinde satış yapan lensoptikal web sayfasında renkli lens satışı yapılıyor. Lens kullanmak isteyen kişiler numaralı veya numarasız olan renkli lens çeşitlerinden satın alabiliyorlar.

Renkli Lenslerdeki Renk Seçenekleri

Gözlerinin renkli olmasını isteyenler renkli lenslerden kullanabiliyorlar. Bunun için firma renkli lenslerin satışını gerçekleştiriyor. Lens renkleri satılan lens markasına göre değişiklik gösterebiliyor. Air optix colors marka numaralı lenslerden satın almak isteyenler 12 farklı renk seçeneği arasından tercih yapabiliyorlar. Bu markadan lens satın almak isteyen kişilerin tercih edebilecekleri renk seçenekleri şunlardır; yeşil, zümrüt yeşili, gri, parlak mavi, bal rengi, gümüş gri, saf ela, mavi ve ametist gibi renklerdir. Bir diğer lens markası olan Fresh look lenslerden ise yeşil, mavi, gri ve saf ela seçeneklerini tercih edebiliyorlar.

Numaralı Ve Numarasız Renkli Lensler

Firma tarafından satışa sunulan renkli lensler numaralı ve numarasız olmak üzere iki çeşitte bulunuyor ve kullanıcılar ihtiyaçlarına göre bu ürünleri satın alabiliyorlar. Lens siparişi sayfasında göz numaraları ile ilgili doğru bilgileri veriyorlar. Lens Fiyatları Ayrıca lens reçetelerini de sayfaya yükleyerek siparişlerini tamamlıyorlar. Sipariş sonrasında da istedikleri lensleri kısa süre içinde kullanmaya başlıyorlar.

Solüsyon Hediyeli Renkli Lensler

Firma tarafından satışa sunulan air optix colors markasına ait lenslerden iki kutu ya da dört kutu şeklinde sipariş verenler solüsyon hediyesi kazanabiliyorlar. Bu sayede lensleri için solüsyon ücreti ödememiş oluyorlar.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

  1. Lens Fiyatları için yorumda bulun

    Lens Fiyatları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Lens Fiyatları için ilk yorumu yapabilirsin.